20 – Hoogtepunt van het jaar!
December is een maand om terug te denken aan het afgelopen jaar en foto’s te bekijken.
Dit jaar is voorbij gevlogen!
Het raakt mij omdat ik de absolute hoogtepunten van dit jaar voorbij zie komen waardoor alle minder leuke momenten wegvallen.
Een absoluut hoogtepunt was mijn reis naar het einde van de wereld. Eén foto springt eruit. Hij is genomen in de haven van Ushuaia toen we terugkeerden van een tocht door de bergen. Ushuaia is de zuidelijkste stad ter wereld. Ze is gelegen aan de zuidelijke kust van de provincie Vuurland, Antarctica en Zuid-Atlantische eilanden van Argentinië, aan het Beaglekanaal.

We genoten nog na van de tocht door de prachtige natuur, van de zon en het mooie uitzicht. Ik kijk graag naar die foto omdat het een gelukkig moment markeert. Zo’n moment om in te lijsten, om aan terug te denken tijdens donkere dagen.
Er zijn meer hoogtepunten geweest zoals Coaching in de bergen van Oostenrijk, het promoten van de Rolf Route, de gemeenteraadsverkiezingen waarbij ik met voorkeursstemmen werd gekozen in Albrandswaard, het wethouderschap met de portefeuille sociaal domein om maar een paar voor mij heel bijzondere momenten te noemen. En zakelijk ging het met Step2advice ook voorspoedig met een interim opdracht in de logistieke sector en de chemie logistiek.
Het was even wennen dat we het huis nu met zijn tweeën delen want onze jongste vloog uit. Het lege nest werd opgeruimd en ingericht met coachstudio. Uiteraard hoop ik dat de kinderen en aanhang regelmatig langskomen en blijven genieten van huis en tuin.
Naast mijn werk vind ik het fijn om iets voor anderen te kunnen betekenen, door mij in te zetten voor mensen die het niet zo gemakkelijk hebben. Op die manier draag ik mijn steentje bij aan de maatschappij en het terugdringen van eenzaamheid. Zo heb ik dit jaar verschillende mantelzorgers mogen ondersteunen, heb ik zelf mantelzorgtaken overgenomen en heb ik een lans gebroken voor ouder wordende mantelzorgers.
Wat een bijzonder jaar was het toch eigenlijk!
Ik ben benieuwd wat het nieuwe jaar ons brengt maar echt ver vooruit kijken doe ik niet. Ik ben meer het type dat bij de dag leeft, het leven is niet altijd voorspelbaar. Plannen maak ik natuurlijk wel. Zo wil ik mij verder ontwikkelen als wethouder sociaal domein, met Step2advice blijven werken aan zichtbaarheid als organisatiecoach binnen de logistieke sector, fit blijven en mooie reizen maken.
Maar ik ben ook nieuwsgierig wat jou gelukkig en trots heeft gemaakt dit jaar. Wat zal je niet snel vergeten? Zakelijk of privé? Wil je dat met mij delen, reageer dan op deze blog, ik ben benieuwd!
Ik wens iedereen een gelukkig nieuwjaar!!!


